Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Dívky U13 obsadily 12.místo na Národním Finále v Chomutově

Dívky U13 se o víkendu zúčastnily NF v Chomutově, na které postoupily z druhého místa v severočeské oblasti. Jelikož jsme jeli na turnaj se suverénně nejmladším týmem, tak bylo jasné, že tento turnaj bude sloužit jako velká zkušenost pro hráče i trenéry a jakákoliv výhra by byla milým překvapením. Již los základní skupiny byl nekompromisní a tak jsme se hned v prvním utkání střetli s budoucím zaslouženým vítězem - Hradcem Králové. Ti nám dali lekci z produktivity, my bojovali, ale na lepší výsledek, než prohru 71:8 to nestačilo.
V druhém pátečním zápase jsme narazili na Žabiny Brno. Útok se mírně zlepšil, obrana nikoliv a tak jsme i druhý zápas prohráli, tentokrát 67:29.
V sobotním nabitém programu nás tedy čekal pouze jeden soupeř a tím byly Strakonice. Po vyrovnaném prvním poločase jsme bohužel nepozorností a hloupými chybami přišli o šanci uhrát nadějný výsledek a tak jsme opět podlehli 35:69.
V nedělním ranním zápase jsme v zápase o 11.místo přijeli zabojovat proti týmu z Olomouce. Bohužel tento zápas jsme si prohráli sami vlastními chybami, nekoncentrovaností v zakončení, hloupými fauly a ztrátami. Možná na nás dolehla únava, nicméně i 12. místo je úspěchem a hlavně obrovskou zkušeností pro hráčky do dalších let.
Na závěř děkujeme pořadatelům za bezproblémový turnaj, rozhodčím za dobře odvedenou práci a místním kuchařkám za vynikající obědy. Já děkuji hráčkám za to, jakým způsobem celý rok pracovali při trénincích i zápasech, rodičům, kteří nás přijeli podpořit či podporovali z domova u TVcomu za podporu během celé sezony a doufám, že to nebylo naše poslední Národní finále, které jsme společně absolvovali.

Fidži a bojovnice U13
více  Zavřít popis alba
  • letos v květnu
  • 46 zobrazení
  • 0
  • 00
Na medaile to nestačilo, přivezly jsme brambory…

V termínu 3. – 5. 5. proběhl festival kategorie dívek U12 v halách Lokomotivy Plzeň. Všechny naše zápasy jste mohli sledovat online na TV COM.

Na vrcholnou akci sezóny jsme s rodiči vyrazili v pátek v poledne.

Turnaje se účastnilo devět týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Sluneta byla nalosována do méně početné skupiny B, kde nás čekala celkem tři utkání.

Prvním soupeřem byla nám neznámá Jiskra Kyjov. Holky zahrály skvělý zápas, ve kterém dostaly velký prostor všechny hráčky z lavičky. Hráčky plnily pokyny, v obraně získaly spoustu míčů a chyby soupeře trestaly jednoduchými koši z rychlých protiútoků. Zaslouženě jsme zvítězily 63:29. Nejlepší hráčkou utkání v dresu Slunety byla vyhlášena Eliška Salaková.

V sobotu byly na programu dva zápasy. Dopoledne jsme nastoupili (včetně asistenta Kamila) proti Tygrům z Prahy (pozdější vítěz celého festivalu). Věděli jsme, že obstát v tomto zápas nebude úplně jednoduché. Soupeř nás přehrál ve všech směrech. Byl vyšší, rychlejší, dravější, tvrdší, přesněji zakončoval. Praha je holt Praha 😊. Tygrům jsme podlehli 22:56. Nejlepší hráčkou Slunety byla tentokrát Elíza (Eliška Pechanová), která na hřišti předvedla neskutečně bojovný a obětavý výkon .

Odpoledne jsme očekávali (očekával to i Kamil) mnohem vyrovnanější utkání s celkem Klatov. Věděli jsme, že pokud chceme být druhé ve skupině, musíme vyhrát. Jako motivaci jsme holkám slíbili večeři v místní pizzerii. První poločas byl skvělý. Vedli jsme už o 15 bodů. Vše vypadalo výborně, ale….po přestávce nastala mizérie. Absolutní výpadek z naší strany. Nedařilo se nám vůbec nic. Naopak, holky dělaly chyby jako v přípravce, soupeř nám bral jeden míč za druhým a z našeho náskoku pomalu, ale jistě ukrajoval bod po bodu. Holky nám připravily opravdu infarktovou koncovku. Celkem jasný zápas dospěl do pětiminutového prodloužení, ve kterém nám chyběli dvě již vyfaulované hráčky. Byly to chvíle plné emocí, slz, křiku, beznaděje. Pro holky to bylo něco nového. Atmosféra byla neskutečná a některé hráčky měly problém se vyrovnat s prostředím a soustředit na svůj a týmový výkon. Nemůžeme jim to mít za zlé. Jsou to ještě holčičky, které se potřebují vyhrát a naučit se pracovat se svou hlavou. Po své chybě ji nesklopit. Naopak, zatnout zuby a udělat vše proto, abych tu chybu vzápětí napravila. V posledních vteřinách se nám podařil mírný náskok, který jsme udrželi do konce a po nervydrásajících okamžicích jsme se mohli radovat z vítězství 72:67. Naši nejlepší hráčkou bylo Pivíčko (Barča Chmelinová). Díky rodičům v hledišti jsme se dozvěděli o chybě stolku, kdy naše body připsaly soupeři. Informaci jsme pak ještě ověřovali z přenosu na TV COMU. Chyba stolku se potvrdila a k prodloužení vůbec nemělo dojít. V zápase jsme tabuli bohužel nevěnovali tolik pozornosti a tuto chybu jsme včas nepodchytili. Nic to nemění na tom, že prodloužení jsme vůbec neměli připustit. Bohužel i to se stává...

V neděli po snídani jsme šli do boje o bronzové medaile. Soupeřem byla hratelná Slovanka Praha. Dokázali jsme to, co v předchozím utkání Klatovy. Zvládli jsme smazat náskok soupeře, který v první půli vyšplhal na dvacetibodový rozdíl. Během poločasové přestávky jsme holky zklidnili, dodali jim klid, rozvahu, naději na vítězství. Ve třetí části se holkám dařilo, bylo na nich vidět, jak moc chtějí mít medaili na krku. Dokázali jsme se dostat na rozdíl šesti bodů. To bohužel bylo naše maximum. I když nás soupeřky nakonec porazily o patnáct bodů 55:40, holky nám a především sobě dokázaly, že mají vnitřní sílu. A i když to tentokrát nestačilo, do dalších zápasů a hlavně do života to byla obrovská zkušenost. Za výbornou práci na hřišti byla nejlepší hráčkou malá Ryska (Kárka Ciprová).

Z Plzně jsme na Slunetu sice přivezly nepopulární bramborové místo, ale….také spoustu pozitivních a krásných zážitků, nezapomenutelných basketbalových okamžiků na které budeme dlouho vzpomínat. Jako třeba na ten, že naše Eliška Salaková byla opět vybrána do ALL STARS týmu turnaje.

Děkujeme opět skvělým rodičům, a hlavně plzeňským organizátorům celé akce. Turnaj byl opravdu výborně připravený, s ničím nebyl problém. Bylo myšleno na všechno, včetně detailů. Ceny, nebo vyhlášení nejlepších hráček hned po každém utkání, kdy nejlepší hráčka obdržela čokoládu. Zápasy o medaile byly živě komentovány, před zápasem byly holky jmenovitě vyvolány. Jsou to takové maličkosti, které potěší a rozzáří oči malých basketbalistek. Stejně jako online přenosy zápasů. Toho využijeme ke zpětné vazbě, kdy se s děvčaty na jednotlivé zápasy podíváme. Ony se konečně uvidí v akci a možná některým dojde, že to, co jim vyčítáme opravdu dělají a konečně si dají říct.

• 00
V neděli jsme si chtěli zpravit chuť v zápase v Jeneči, kde mají domáci halu basketbalistky Tygrú Praha. Vyrovnaná byla pouze první čtvrtina, od té druhé už byla hra plně v naší režii a tak si všechny hráčky zahrály dost minut. Domácí zasluhují kredit, za to jaký basket hrají a do poslední minuty nám nedali oddychnout.

Nás teď čeká za 14 dní turnaj v Klatovech, který bude brán jako příprava na kvalifikaci o ligu U15.

Tygři Praha B - Sluneta Ústí nad Labem 63:44

Body: Svobodová 13, Hájková 12, Hnízdilová 11, Salaková 9, Herišerová a Vondráčková po 8, Rapková a Trieblová po 5, Valachová a Hrbková po 4, Patočková 3, Humlová 2
  • 7.4.2019
  • 66 zobrazení
  • 0
  • 00
V sobotu jsme zajížděli na palubovku HB Basket, kterého jsme doma porazili rozdílem 21 bodů a tak nám "stačilo" neprohrát vyšším rozdílem, abychom uhájili první příčku. To se nám podařilo, nicméně nekoncentrovanost v zakončení a špatná volba střeleckých pozic nás stála vítězství. 2 minuty do konce byl stav 43:43, nicméně pak domácí pětibodovou šňůrou odskočily a tím uzavřeli utkání. Z obou stran se jednalo o velmi kvalitní basket na obranných polovinách o čemž svědčí nízké skore. Jsme rádi, že jsme si mohli zahrát těžké utkání proti dobře vedenému týmu, jelikož takové zápasy nás posouvají výše, než ty, které jsou již v poločase rozhodnuté. Pochvala holkám za práci v obraně, v útoku je pořád na čem pracovat, což je dobře.

HB Basket - Sluneta Ústí nad Labem 51:44

Body: Hájková a Hnízdilová po 9, Herišerová 7, Svobodová 6, Hrbková 4, Valachová, Salaková, Rapková, Vondráčková a Humlová po 2
Je to tam! Holky U11 postoupily na národní finále

Cíl, se kterým jsme vstupovali v koutku duše do letošní sezony se nám splnil. Naše holky potvrdily pozici jedničky v kraji, o postup se utkala tři družstva. My jsme byly po předchozích výsledcích mírnými favority, ale znáte to. Vše podstatné se odehrálo až na hřišti. Litoměřice měly v týmu stejně jako my hráčky z vyšších věkových kategorií, které jim přidaly na kvalitě. Jenže naše galapředstavení začalo už v první čtvrtině, kde jsme soupeřkám vzaly jakékoliv naděje na úspěch. Holky dobře bránily a vycházelo nám zakončení, většinou z bezprostřední vzdálenosti. Druhým našem soupeřem byl oslabený Chomutov, se kterým jsme neměli potíže a nadělili hostům kilo. Radost mohla propuknout v plné síle a tak na závěr jedině: holky a rodiče, děkujeme všem!!

Petra a Jirka
  • 30.3.2019
  • 75 zobrazení
  • 0
  • 00
Jasná vítězství U12 dívek ve Varnsdorfu

V sobotu 23. března 2019 jsme s dívkami U12 zajížděli do Varnsdorfu k posledním zápasům otevřené soutěže v této sezóně.
Ač nás Varnsdorf v sezóně nikdy neporazil, odjížděli jsme s respektem a s vědomím, že nesmíme nic podcenit neb soupeř je výrazně starší (6 holek hraje na výjimku) a urostlejší než naše holky.
Věděli jsme, že v těchto utkáních o nic moc nejde, jelikož Varnsdorf nezasahuje do Oblastního přeboru ke skutečnosti, že hrají se staršíma holkama, ale i tak jsme chtěli podat pěkný výkon a urvat dvě výhry. To se doslova a do písmene povedlo a my se radovali z vítězných utkání, kdy jsme Varnsdorf převálcovali v prvním zápase 51:29 a ve druhém ještě větším rozdílem 70:31.

Slabší chvilku jsme si vybrali pouze v poslední čtvrtině prvního zápasu, kdy jsme vsítili pouze 3 body, ale jinak musíme holky pochválit za nasazení, bojovnost, houževnatou a aktivní obranu po celém hřišti, zvládnuté akce, které jsme trénovaly a hlavně, že poslouchaly a plnily námi dané pokyny.

Musíme konstatovat, že tentokráte nejslabším článkem na hřišti byli oba rozhodčí a tak jsme velice rádi, že jsme se vrátili jen s drobnými oděrky a modřinami.

Poděkování patří Kamilovi Tatarlovi za asistování, funkce se zhostil opět na výbornou :o)

Body Sluneta x Varnsdorf - 1. zápas (51:29): Salaková E. 14, Chmelinová, Vacková po 6, Kolaříková, Ruizová po 5, Trojanová, Šidáková po 4, Salaková V., Pechanová a Burdová po 2, Ciprová 1

Body Sluneta – Varnsdorf - 2. zápas (70:31): Salaková E. 24, Chmelinová 10, Pechanová, Šidáková, Kolaříková po 6, Salaková V., Tomášová a Trojanová po 4, Ruizová, Tatarlová P. a Ciprová po 2

V tabulce „Otevřená soutěž“ (tj. včetně staršího Varnsdorfu) jsme skončili na prvním místě a v tabulce „Oblastní přebor“ jsme skončili na druhém místě za celkem z Chomutova. Z uvedeného je jasné, že na republiku do Ostravy jede Chomutov a my s kočkama z druhé příčky vyrazíme na festival do Plzně.

Myslím, že jsme v sezóně podali pěkné výkony a rozhodně se nemáme za co stydět. Nyní se budeme soustředit na Easter Cup v Klatovech a následný festival s vědomím, že si vše společně basketbalově užijeme.

Všem soupeřům přejeme mnoho úspěchů a budeme se těšit na vzájemné „boje“ v sezóně 2019/2020.

Trenérky Léňa, Muška a statečné bojovnice U12
  • 23.3.2019
  • 93 zobrazení
  • 0
  • 00
Dohrávka U13

V dohrávce 12. kola jsme na domácí palubovce přivítali tým z Lovosic, s kterým jsme před zápasem měli shodnou bilanci 14 výher a 4 proher a dělili se o druhou příčku v tabulce zaručující postup na MČR, které se bude letos konat v Chomutově.
Bylo tedy jasné o co v zápase půjde. Čekali jsme dvě vyrovnaná utkání, nicméně opak byl pravdou. My do obou zápasů vletěli od první minuty a po prvních čtvrtinách bylo vždy o vítezi rozhodnuto. Velká pochvala všem hráčkám, co do zápasu zasáhly, jelikož plnily moje pokyny na výbornou a tentokrát kromě kvalitní obrany přidaly i přesnou mušku a tak jsme soupeře dvakrát porazili rozdílem přesahující 50 bodů.

Poslední domácí zápas U14.

Ve středu od 17:10 nastoupily hráčky U14 ke svému poslednímu domácímu zápasu této sezony, když přivítaly tým z Brandýsa nad Labem.

V první čtvrtině nás trápila slabá úspěšnost střelby z vymezeného území, nicméně v druhé čtvrtině jsme i díky větši rotaci soupeře jednoznačně přehráli a vypracovali si poločasové vedení 34:15. V druhém poločase náš náskok narůstal a tak dostala opět prostor všechna děvčata. Nyní máme před sebou měsíční volno, které si zkrátíme přátelským utkáním v Děčíně a poté nás čekají poslední dva zápasy sezony na pražských palubovkách.

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Brandýs nad Labem 78:46 (13:6, 34:15, 56:34)

Body: Svobodová 19, Herišerová 12, Frišová a Trieblová po 8, Valachová a Patočková po 6, Salaková, Hnízdilová, Vondárčková a Krejčová po 4, Mašková 2, Vaňková 1

Fidži a holky U14
  • 6.3.2019
  • 57 zobrazení
  • 0
  • 00
Tým U11 zůstal opět neporažen

Skvělý výkon podaly svěřenkyně Petry Chmátalové a Jirky Šlaje. Na posledním turnaji před kvalifikací o národní finále si poradily s týmem Chomutova a posléze s mišmašem mosteckých baskeťáků. První utkání se odehrálo v podobném duchu jako posledně, Sluneťačky si postupně budovaly náskok, který v poločase vyšplhal na osmnáct bodů. Do hry se tak bez obav o skóre dostaly všechny hráčky a řada z nich zaznamenala své první body v kariéře. K tomu holkám gratulujeme a věříme, že nebyly zdaleka poslední. Mostecký tým, který byl složen z podstatně mladších dětiček jsme porazili rozdílem třídy, za zmínku stojí jen trápení v první čtvrtině, která skončila jen 6:4. Od té chvíle jsme se probudili a šli za vítězstvím.
Celý tým žil zápasem a krásně povzbuzoval, což je perfektní. Děkujeme všem rodičům za podporu a fandění během zápasů!

Petra a Jirka a tým U11
  • 2.3.2019
  • 0
  • 00
Předehrávka s Litoměřicemi

Trochu netradičně - v úterý, jsme sehrály dva zápasy proti Litoměřicím. Soupeře velmi dobře známe, navíc jsme měly výhodu domácího prostředí. Ústecké hráčky mají trochu náročné období, pro některé to byl několikátý zápas během tří dnů. Holky dostávají pěkně zabrat. Naštěstí mají z čeho brát. Jejich rychlost, dravost a chuť po výhře přinesla dvě poměrně jasná vítězství.

První utkání skončilo rozdílem 13 bodů. 48:35 pro SLUNETU.

Litoměřice nesložily zbraně a nedaly nám nic zadarmo. Soupeř bojoval a první čtvrtku druhého zápasu s námi držel krok. Naštěstí se nám povedla druhá čtvrtka, kdy jsme soupeřkám odskočily o deset bodů. Druhý poločas se nesl ve vyrovnaném duchu.

Po závěrečném hvizdu rozhodčích svítilo skóre 49:31 ve prospěch domácích.

Šanci ukázat se na hřišti dostalo všech 18 hráček. Byly to poslední zápasy v domácím prostředí v této sezóně. Poslední dvojzápas nás čeká ve Varnsdorfu v sobotu 23.3.

Víme, že na holky je vyvíjen docela velký tlak. Dostávají spoustu informací, od různých trenérů (U11, 12, 13). Chápeme, že je toho na ně moc a potřebují to vstřebat. Hlavně si musí spoustu věcí zafixovat a zautomatizovat.

Holky chceme pochválit na bojovnost, nasazení, střelbu a odstupování ze slabé strany. Velké nedostatky však máme stále na doskoku. Už nám nebude stačit stoupat si na špičky a natahovat ruce směrem ke koši. Nemáme nejvyšší tým. Výšku proto musíme nahradit bojovností a hlavně chytrostí.

V tabulce pravděpodobně skončíme na druhém místě. Hned za celkem Chomutova. Vítěz skupiny pojede bojovat na NF do Ostravy. Pro tým na druhém místě byl každý rok pořádán „festival“. Bohužel letos se ještě nikdo nepřihlásil k pořadatelství. Může se tedy stát, že se žádná akce neuskuteční a my nepojedeme nikam. I kdyby tato varianta nastala, nemusíme smutnit. Stejně jako loni pojedeme na velikonoční turnaj do Klatov.

Díky všem za podporu a pomoc.

Trenérky a tým U12
  • 26.2.2019
  • 43 zobrazení
  • 0
  • 00
Hráčky U13 se v pondělí odpoledne utkaly ve dvojzápase na palubovce Chomutova, který bude v letošní sezoně hostit NF. K utkání odcestovalo pouze 12 hráček, ale i tak jsme se chtěli s vedoucím týmem naší tabulky poprat, což se nám v určitých pasážích povedlo. Bohužel kámen úrazu je náš útok, kdy nejsme schopni úspěšně zakončit z bezprostřední blízkosti a tak i přesto, že jsme relativně dobře bránili, jsme si připsali dvě porážky. Nezbývá nám, než si vzít z těchto těžkých utkání ponaučení a hned v sobotu vybojovat dvě výhry na palubovce Liberce.

Doma se zadařilo!!!

V sobotu nás čekala odveta s chomutovským rivalem. Věděly jsme, že nás čeká těžký úkol - před týdnem jsme v Chomutově 2x prohrály o 20 bodů. Nicméně jsme byly připraveny, soupeřům co nejvíce znepříjemnit postup na národní finále. První zápas začal V 10,00 hod v hale Pod Parkem. Boj to byl tvrdý, vyrovnaný, obě strany stál spoustu sil. Nejvíce nás mrzí druhá čtvrtina, kdy soupeř odskočil na rozdíl 13 bodů. Po poločase se hrál vyrovnaný basketbal. Bohužel první zápas jsme nedovedly do vítězného konce a zápas skončil prohrou SLUNETY 33:45. Hráčkám jsme mohly vytknout snad jen obranný doskok, který nám dělá stále velké problémy. Holky chválíme za bojovnost, techniku střelby TH a celkové nasazení v zápase. Neměly jsme úplně štěstí v útoku. Bohužel nám nepadlo. Naproti tomu Chomutovu tam spadlo každé „h….“.

Do druhého zápasu jsme šly s vědomím, že už o nic nejde a chtěly jsme si zahrát „hezký basketbal“. To se nám od začátku dařilo. Uvolnily se hráčky, trenérky, nervozita opadla. Prohodily jsme pětky, udělaly nepatrné změny v sestavě, na hřišti dostaly prostor holky z lavičky a úspěch byl na světě. Druhé utkání jsme vyhrály o sedm bodů 42:35. Přitvrdily jsme v obraně, naše svěřenkyně dokázaly „vymazat“ dvě nejlepší chomutovské střelkyně a bylo vymalováno. Bylo to skvělý!!! Dokázaly jsme, že na ně máme! I když jsou starší a větší!

Myslím, že pro diváky (rodiče) to byl senzační zážitek. Moc jim děkujeme za podporu v hledišti. Hlavně náčelnici „kotle“ Báře Faktorové, která se do toho obula tak, že ji hostující diváci žádali, aby toho nechala J.

Čekají nás poslední čtyři zápasy. První dva odehrajeme hned v úterý 26. 2. opět v hale Pod Parkem (předehrávka jarních prázdnin) a za 14 dní zajíždíme do Varnsdorfu.

Trenérky Léňa a Muška a tým U12
  • 23.2.2019
  • 52 zobrazení
  • 0
  • 00
V derby se nám dařilo, Teplice nás nezastavily

Kdyby se nepočítal první zápas sezony, bylo by družstvo U11 děvčat Slunety bez porážky. Ale na kdyby se nehraje. Holky změřily tentokrát síly s chlapci Slunety a oproti poslednímu zápasu dominovaly. Jejich snaha a nasazení bylo příkladné a chlapci, pravda, nestačili se divit. Holky byly nabuzené a rychlé v přechodu na útočnou polovinu. Potlesk zaplněné tribuny rodičů byl zasloužený dík za dobře odvedenou práci.
Druhý duel s Teplicemi provázel emoce, ale naše holky držely útočné naladění. Na výhře se podílely všechny hráčky a zaslouženě mohly oslavovat!

Holky se dostaly do hry všechny a je na nich, jak zúročí nabízené minuty! Děkujeme za fantastickou atmosféru a fandění rodičů a rodinných příslušníků.

Děkujeme. Péťa a Šlája
  • 17.2.2019
  • 95 zobrazení
  • 0
  • 00
Nevydařené odpoledne v Chomutově

V sobotu jsme s děvčaty U12 dohrávaly lednové zápasy. Věděly jsme, že pokud chceme vybojovat účast na NF, musíme urvat vítězství. To se bohužel nepovedlo. Chomutov v domácím prostředí předvedl skvělý výkon. Dařila se jim střelba, převyšovaly nás pod oběma koši. Hlavně obranný doskok a neskutečné množství zbytečných ztrát- to byly hlavní důvody našeho sobotního neúspěchu.

První zápas se nám nedařilo již od samého začátku a Chomutov zvítězil 47:32. Do druhého zápasu jsme ovšem nastoupily se vztyčenou hlavou a bylo to o něčem jiném. Tedy hlavně první poločas, kdy jsme s domácími držely krok. Ve druhé půli nám však došly síly. Holky makaly, šly do soubojů, skákaly po každém míči. Bohužel to tentokrát nestačilo a druhý zápas skončil 48:29 pro domácí.

V sobotu 23.2. máme příležitost Chomutovu porážku vrátit. Hrajeme v 10 a ve 12 hod na specce. Přijďte holky podpořit!!!

Léňa + Muška + tým u12
  • 16.2.2019
  • 59 zobrazení
  • 0
  • 00
V předehrávce 10. kola jsme na domácí palubovce hostili děvčata z Litoměřic. V prvním zápase se nám především v útoku dařilo na co jsme sáhli a tak jsme bez problému zvítězli 82:16. Do druhého zápasu jsme však vstoupili velmi neukázněně a nekoncentrovaně. Kupili jsme chybu za chybou, jak v útoku tak v obraně jsme dělali špatná rozhodnutí a nebýt poslední povedené čtvrtiny, mohlo se zrodit překvapení. Pochvala Litoměřickým, že po prvním zápase nic nevzdali a v druhém zápase nám byli po 3/4 vyrovnaným soupeřem. Pro nás je to zdvižený prst, že s tímto výkonem nemůžeme v těžších zápasech pomýšlet na vítězství. Děkujeme fanouškům za podporu, díky které si připisujeme 11. a 12. vítězství v řadě.

1. zápas Sluneta Ústí nad Labem - TJ Slovan Litoměřice 82:16 (19:4, 41:7, 51:16)