U11 dívky s klukama ze Slunety a s Děčínem *13.10.2018*

Název

Popis

Své první zápasy v sezoně odehrála děvčata v kategorii U11. Pro mnohé z nich se jednalo o vůbec první poznání atmosféry basketbalového zápasu. Nejdříve se naše děvčátka střetla s výběrem stejně starých kluků pod vedením Tomáše Vobrátila, se kterými už jsme sehráli přípravu. Zápas nabídl nečekané drama pro všechny přihlížející z řad rodinných příslušníků, kterých se sešlo plné hlediště a skvěle povzbuzovali své ratolesti. Tým děvčat byl veden v zápise jako hostující tým a po první čtvrtině si vypracoval titěrné vedení o dva bodíky. To bylo postupně navýšeno až na stav 31:26. Tam se náš s troj na body zasekl. Chlapci zvládli poslední čtvrtinu rozdílem deseti bodů a slavili výhru o pět bodů. V dalším utkání si přijel do Ústí zahrát bé tým Děčína, který sbíral basketbalové zkušenosti. Holky si s chutí zastřílely a atakovaly stobodovou hranici.

U 11 Ch - U 11 D 38:33 (17:21)

U 11 D - Děčín B 94:11 (59:2)

Všem rodičům děkujeme za skvělou podporu.