U11 s Chomutovem a Mostem *2.3.2019*

Název

Popis

Tým U11 zůstal opět neporažen

Skvělý výkon podaly svěřenkyně Petry Chmátalové a Jirky Šlaje. Na posledním turnaji před kvalifikací o národní finále si poradily s týmem Chomutova a posléze s mišmašem mosteckých baskeťáků. První utkání se odehrálo v podobném duchu jako posledně, Sluneťačky si postupně budovaly náskok, který v poločase vyšplhal na osmnáct bodů. Do hry se tak bez obav o skóre dostaly všechny hráčky a řada z nich zaznamenala své první body v kariéře. K tomu holkám gratulujeme a věříme, že nebyly zdaleka poslední. Mostecký tým, který byl složen z podstatně mladších dětiček jsme porazili rozdílem třídy, za zmínku stojí jen trápení v první čtvrtině, která skončila jen 6:4. Od té chvíle jsme se probudili a šli za vítězstvím.
Celý tým žil zápasem a krásně povzbuzoval, což je perfektní. Děkujeme všem rodičům za podporu a fandění během zápasů!