U13 Sluneta x Chomutov doma *26.10.2019*

Název

Popis

U13 dívky sice dvakrát padly s Chomutovem, ale se ctí :o)
O víkendu jsme se utkali se soupeřem z Chomutova. Už podle výsledků z předchozích zápasů v naší skupině a z předchozí sezóny, jsme věděli, že to nebude nic lehkého a také nebylo.
1. Zápas
Sluneta Ústí n.L. x Chomutov 33:50 (10:16 17:30 23:44)
Zápas jsme začali bojovně avšak zmateně. Děvčata se snažila držet krok, ale soupeř, který byl výškově a zkušenostmi na vyšší úrovni se nám utrhl v poločase na rozdíl 13 bodů (17:30). Ale ani to nám nedělalo žádný problém, abychom hráli se soupeřem na jeho kvality vyrovnaně. Pro nás nebylo, co ztratit a děvčata hrála skvělý basketbal.

2. Zápas
Sluneta Ústí n.L. x Chomutov 43:50 (0:12 16:30 21:36)
Lehce jiný a bohužel smolný scénář pro naše děvčata, přišel v první čtvrtině, kdy jsme sice předváděli výbornou obranu, avšak útočný koš připomínal nedobytnou tvrz. První čtvrtinu jsme tedy prohráli 0:12. Druhá čtvrtka však nabrala jiných otáček. Dokázali jsme se soupeřem hrát vyrovnaně a druhá čtvrtka sice skončila v poločase 16:30, ale čtvrtinu jsme prohráli pouze o 2 body. V poločase jsme si řekli, že si užijeme basketbal a nastoupíme s úsměvem na tvářích. Troufneme si říci, že soupeř tak radostný nebyl. Druhý poločas jsme hráli jako tým, který nemá konkurenci. Bohužel díky první čtvrtině jsme zápas prohráli o 7 bodů.

Velké poděkování patří všem fanouškům, kteří se zúčastnili a udělali v hale perfektní atmosféru.
I přes porážku však patří největší pochvala děvčatům za předvedený výkon.