U13 s Děčínem *17.9.2016*

Název

Popis

V sobotu 17.9.2016 od 15,00 a 17,00 naše děvčata U13 nastoupila ke svým prvním utkáním za hojné podpory rodičů.
Jak pro mne , tak pro holky to byl první start. Na soupeřky jsme doslova vletěli jak vosa na med a skoro k ničemu je nepustili a po 1. čtvrtině vedli 28:4. V poločase již bylo skóre 50:8 a 1.zápas zápas jsme zaslouženě vyhráli 87:28. Na začátku druhého utkání jsem holky upozornil , že druhý zápas nemusí být tak jednoznačný a také se tak stalo. V poločase jsme vedli 22:15 a na začátku druhého poločasu se soupeř dotáhl na rozdíl třech bodů 22:19. V oddechovém čase jsme si v poklidu vysvětlili, co a jak, hlavně bylo potřeba zklidnit naší největší posilu z Mostu Terezu Jenkeovou - Jenký ( celkem 52 bodů zní jasně) a po třech čtvrtinách již bylo skóre 39:19 a zápas jsme v poklidu dotáhli k druhému vítězství 52:35.
Pochvalu zaslouží všechny hráčky, co k utkání nastoupily a jak jsem řekl v závěru holkám, děkuji za obě utkání a rodičům za podporu.
P.s. Pegi, ten první zápas byl pro tebe, tak brzy tě čekáme.