U14 Sluneta x Trutnov _ venku *6.10.2019*

Název

Popis

Ač dívky U14 o víkendu 2x podlehly, i tak od trenérů dostaly pochvalu

Dívky U14 se o víkendu 5. 10. - 6. 10. 2019 vydaly na spací zájezd do Jičína a Trutnova. Soupeřky to byly velmi kvalitní a my věděli, že nám nedají nic zadarmo a nebudou nás šetřit i přes náš výškový a věkový hendicap.

BSK Jičín x SLUNETA 80:38 (21:2 44:9 64:24)

Sobotní utkání jsme odehráli na palubovce Jičína. Hned po příjezdu bylo jasné, že budeme hrát fyzicky náročný basketbal. První poločas nám vůbec nevyšel a po špatné koncentraci děvčat nám soupeř utekl v poločase na výsledek 44:9. Bohužel toto pro nás bylo rozhodující. Druhý poločas po debatě v šatně jsme se vzpamatovali a děvčata opět pracovala, jak měla. Slova chvály se hledají těžko za výkon předvedený v první půli, avšak i přes to musíme vyzdvihnout druhou půlku za výbornou bojovnost urvat alespoň co nejlepší výsledek.

BK Loko Trutnov x SLUNETA 69:37 (18:12 38:18 52:33)

Neděle se vyvíjela v úplně jiném světle. Děvčata se oklepala ze sobotního výkonu z první půle a hned od začátku navázala na výbornou druhou půli ze soboty. Dravost a chtíč zvítězit nás táhla celý první poločas. Bohužel v náš neprospěch jsme nasbírali velký počet faulů, a tak jsme byli nuceni míchat se sestavou. První půle skončila „jen” 38:18. Druhá půle se nesla ve stejném duchu, avšak fauly byly rozhodující a finální skóre se zastavilo na mínus 32 bodech. Děvčata naopak v tomto zápase musíme opravdu pochválit. Bojovali až do konce a s naším výškovým a věkovým handicapem jsme urvali dobré skóre.

Věříme, že v domácích utkáních předvedeme lepší výkon a budeme schopni celky více podráždit a urvat doma dvě výhry.