U14 s Brandýsem n.L. *6.3.20019*

Název

Popis

Poslední domácí zápas U14.

Ve středu od 17:10 nastoupily hráčky U14 ke svému poslednímu domácímu zápasu této sezony, když přivítaly tým z Brandýsa nad Labem.

V první čtvrtině nás trápila slabá úspěšnost střelby z vymezeného území, nicméně v druhé čtvrtině jsme i díky větši rotaci soupeře jednoznačně přehráli a vypracovali si poločasové vedení 34:15. V druhém poločase náš náskok narůstal a tak dostala opět prostor všechna děvčata. Nyní máme před sebou měsíční volno, které si zkrátíme přátelským utkáním v Děčíně a poté nás čekají poslední dva zápasy sezony na pražských palubovkách.

SLUNETA Ústí nad Labem - BK Brandýs nad Labem 78:46 (13:6, 34:15, 56:34)

Body: Svobodová 19, Herišerová 12, Frišová a Trieblová po 8, Valachová a Patočková po 6, Salaková, Hnízdilová, Vondárčková a Krejčová po 4, Mašková 2, Vaňková 1