U14 s HB Praha venku *6.4.2019*

Název

Popis

V sobotu jsme zajížděli na palubovku HB Basket, kterého jsme doma porazili rozdílem 21 bodů a tak nám "stačilo" neprohrát vyšším rozdílem, abychom uhájili první příčku. To se nám podařilo, nicméně nekoncentrovanost v zakončení a špatná volba střeleckých pozic nás stála vítězství. 2 minuty do konce byl stav 43:43, nicméně pak domácí pětibodovou šňůrou odskočily a tím uzavřeli utkání. Z obou stran se jednalo o velmi kvalitní basket na obranných polovinách o čemž svědčí nízké skore. Jsme rádi, že jsme si mohli zahrát těžké utkání proti dobře vedenému týmu, jelikož takové zápasy nás posouvají výše, než ty, které jsou již v poločase rozhodnuté. Pochvala holkám za práci v obraně, v útoku je pořád na čem pracovat, což je dobře.

HB Basket - Sluneta Ústí nad Labem 51:44

Body: Hájková a Hnízdilová po 9, Herišerová 7, Svobodová 6, Hrbková 4, Valachová, Salaková, Rapková, Vondráčková a Humlová po 2