U14 s Kladnem_venku *22.9.2018*

Název

Popis

O víkendu vycestovala děvčata U14 ke svému prvnímu mistrovskému utkání na palubovku Kladna. Možná i brzké vstávání na zápas způsobilo nekoncentrovanost v první čtvrtině, kterou domácí děvčata vyhrála dvoubodovým rozdílem. Od druhé čtvrtiny jsme však přebrali otěže my a v poločase jsme již vedli mírným rozdílem. V druhém poločase jsme na soupeře vlítli a díky široké rotaci udržovali vysoké tempo hry. Soupeř se již nedokázal přiblížit na jednociferný rozdíl a tak si odvážíme velmi cenou výhru z města Jaromíra Jágra.

Hned příští víkend zajíždíme do Kralup, kde odehrajeme v sobotu od 11:30 odložené utkání.

Děkujeme za početnou podporu v hledišti, která holkám připravila téměř domácí prostředí.

Body: Svobodová 18, Hnízdilová 17, Hájková 10, Herišerová a Salaková po 6, Rapková 5, Krejčová, Vaňková a Valachová po 2, Patočková 1

Sluneta - Sokol Kladno 69:53