U14 v Kralupech nad Vltavou *31.1.2019*

Název

Popis

Ve čtvrteční podvečer odcestovala děvčata U14 k předehrávanému utkání do Kralup nad Vltavou. Se soupeřem jsme se již dvakrát potkali v základní části a vždy jsme vyšli ze zápasů vítězně. Nicméně tentokrát jsme vinou zranění a nemocí odjeli do Kralup bez 4 hráček. První poločas byl vlažný se spoustou chyb a nepřesných zakončení na obou stranách. Nám se nedařilo hrát rychle dopředu a jelikož domácí obrana byla hodně zatažená, nezbývalo nám než se trefit ze střední či delší vzdálenosti a bojovat o útočný doskok. Po vyrovnaném poločase jsme utekli na rozdíl 19 bodů, nicméně domácí se bodovou šňůrou 11:0 na konci třetí čtvrtiny dokázali vrátit do zápasu. My jsme však opět odskočili na vyšší bodový rozdíl a mohli dát prostor všem hráčkám. Každá hráčka tentokrát vsitila koš, nicméně proti silnějšímu soupeři by tento výkon zdaleka nestačil. Pokud nebude plnit pokyny, které si před zápasem řekneme, tak budeme mít ve zbytku soutěže velké problémy.

BK Junior Kralupy - BK Sluneta Ústí nad Labem 45:56 (12:10, 17:24, 34:42)