U15 Sluneta x Počernice_venku *24.11.2019*

Název

Popis

Basketbal Sokol Dolní Počernice - Sluneta Ústí nad Labem 112:54 (25:16, 51:29, 79:41)

V neděli jsme vyjeli do Dolních Počernic, s kterými jsme doma prohráli o 58 bodů 54:112. Tentokrát byl výsledek téměř stejný, jen každý tým ubral po bodu (113:53), takže rovněž o 58. Jelikož si v prvním poločase obnovila zranění nosu Salaková a na záčátku druhého poločasu odstoupila se zraněným prstem Vaňková, tak jsme posledních 18 minut dohrávaly v pěti hráčkách, které si zaslouží respekt za to, že bez střídání zvládly dohrát zápas se vztyčenou hlavou.

I přes dvě prohry pochvala holkám za obě dvě utkání. Nyní nám nezbývá než se dát na poslední dvě domácí utkání s Jičínem a Trutnovem zdravotně do kupy, abychom byli soupeři rovnoceným soupeřem.

Body: Herišerová 21 (10/7), Hnízdilová 20 (2x3, 2/2), Valachová 11 (1x3, 4/4), Vondráčková 2 (4/0)