U15 s USK Praha *14.10.2018

Název

Popis

V sobotu jsme doma přivítali pro nás neznámou Slovanku Praha. Soupeř přijel s nadšením a elánem nás potrápit. Naše holky dostali jasné úkoly a to hlavně v obraně a ty důkladně plnily. Do poločasu jsme vedli o 20 bodů a tak v druhé půli dostaly prostor i holky z lavičky a vzorným příkladem jsme si došli pro lehké vítězství 94:60.

V neděli nás čekal druhý soupeř z Prahy a to USK, který má výbornou pivotku Nekolnou s průměrem 25 bodů na utkání. Vstup do utkání se nám nepovedl a museli jsme dotahovat ztrátu až do poločasu, který vyzněl pro soupeře 42-41. Díky zlepšené obraně a dovolím si říci i fyzičce, jsme soupeře v druhé polovině již do vedení nepustili a po třech čtvrtinách jsme vedli 70-62. Soupeř v poslední čtvrtině utkání postavil zónu, která nám dělala jen zpočátku problémy. Po našem oddechovém čase holky snad pochopily, jak hrát a dovedli náš celek k vítězství. Dvě vteřiny před koncem utkání jsme si vzali oddechový čas, šli do útoku, signál vyšel a my porazili USK 96:76.